Rólunk

Retorikaiskolánk az ókori retorika és a modern kommunikációs elméletek átadására 2013 óta folyamatosan dolgozta ki saját módszertanát, ami megfelel a 21. század kihívásainak akár egyéni, akár csoportos képzéseink során. Trénereink, adminisztratív munkatársaink, partnereink és különösen is a hozzánk forduló ügyfeleink egy folyamatosan épülő közösségeként határozzuk meg önmagunkat. Amikor retorikaképzéseinket megalkottuk, az egész ember fejlesztését tartottuk szem előtt. A célunk ugyanis nem egyszerűen egy azonnal felhasználható, kommunikációs, technikai tudásátadás, hanem annál jóval több: a hosszú távú, önismereten, saját élményen alapuló tapasztalatszerzésen, csoportos és egyéni fejlesztésen keresztül megszülető, professzionális előadói identitás kialakítása. Azért, hogy a legmagasabb szinten is garantálni tudjuk ezt, mi magunk is folyamatosan képezzük magunkat. Missziónk, hogy munkánkkal hozzájáruljunk a magyar retorikai kultúra nívójának emelkedéséhez, ezért ingyenesen hozzáférhető tananyagaink, a jövő ígéretes szereplői számára biztosított ösztöndíjaink és díjaink valamint egyéb társadalmi szerepvállalásunkkal önkéntesen is azt tegyük, amit hivatásunknak tekintünk.

Csapatunkról itt olvashat bővebben.

Küldetésünket itt foglaltuk össze.

Galériánkban megtekintheti a Retoriakiskolánkban készült képeket és videókat.

Együttműködő partnereink listája.

Képzéseinkhez kötődően ezeket a díjakat ítéljük oda.

Referenciáink azt mutatják be, hogy akiknek a fejlődését kísértük, mit gondolnak a közös munkáról.

Adatkezelési szabályzatunk azt mutatja be, hogyan védjük és kezeljük a hozzánk fordulók által megadott adatokat.

1 Thought.

1. Pingback: Retorikatréner születik | Szónok születik