Oktatóknak, tanároknak

A felsőoktatásban dolgozó oktatóknak, konferenciára készülő kutatóknak, doktoranduszoknak, középiskolai vagy nem formális intézményekben tanító tanároknak és tanítóknak szóló kurzusunk a hallgatóság központú, retorikai fejlődést tűzi ki céljául.

Választható kurzusaink:

1. Minősülési folyamatok (pl. habilitáció, PhD-védés, pedagógusi minősülés) szóbeli folyamataira való felkészítés.
  2. A távoktatási helyzetek retorikája (élő bejelentkezések és felvételek)
  3. E-learning anyagok felvételének retorikája
  4. Óraelemzésünk egy-egy konkrét tanítási alkalom, átfogó retorikai értékelését adja, konkrét fejlesztési területek megfogalmazásával
  5. Átfogó retorikaképzést tudunk nyújtani az oktatási feladatok (tanítás, konzultáció, kollégákkal folytatott kommunikáció) ellátásához
  6. Kritikus üzenetek az oktatásban (fegyelmezés, figyelmeztetés stb.)
  7. Intézményvezetőknek szóló kurzusunk a rektori, dékáni, tanszékvezetői, iskolaigazgatói feladatok retorikai kihívásaihoz nyújt felkészítést

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )