Új marketinges gyakornokunk van

2019 tavaszán új marketinges gyakornokkal bővült Retorikaiskolánk csapata. Szabados Gergely rövid bemutatkozását itt adjuk közre.

1997-ben születtem Budapesten, érettségit pedig Vácon szereztem egy testnevelési szakközépiskolában. Vidéki szülővárosom Visegrád, de jelenleg kollégista vagyok Budapesten, ahol a Budapest Gazdasági Egyetem, Kereskedelmi Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Karán tanulok Kereskedelem és Marketing szakon.

A Retorikaiskoláról szakmai gyakorlati hely keresés közben, szereztem tudomást, ahova 2019 tavaszán fel is vettek, marketing gyakornoknak. Feladatom a Szónok Születik online és offline marketingstratégiájának kidolgozása és folyamatos újragondolása, illetve annak megvalósítása. Az én dolgom még a Facebook, Instagram, YouTube és Google tartalmak gyártása és rendszeres publikálása, Wikipédia szócikkek hálózatának kialakítása és karbantartása, referenciák gyűjtése.

A célom, hogy minél több ember szerezhessen tudomást a Retorikaiskoláról és különféle szolgáltatásiról.

Szabados Gergely marketinges