Ősztől a retorika középiskolai tantárgy lesz

A 2017/18-as tanévtől Retorikaiskolánk a Budapesti Ward Mária Gimnázium tanulói számára órarendi keretben indít nyilvános beszédre való felkészítést. Az egész éves fejlesztést trénereink közül Steiger Anita kíséri majd tanárként.
Régi-új partnerintézményünk már meghirdette diákjainak a művészeti oktatás speciálisan felvehető ágaként a tárgyat, az érdeklődés pedig töretlen, a helyek betelőben vannak. Jelige: a retorikát nem lehet elég korán kezdeni.
Budapesti Ward Mária Iskolája

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Kapcsolódás: %s